Sven X:et Erixson litografi

Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Taggtråd och röda rosor, signerad Xet, färglitografi, 331/350, ca 60x76 cm

276886

2014-11-11