Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FLASKA med hänkel, OLJEFLASKA, romerskt glas ca 200-400eKr, iriserande glas, höjd 15 resp 11 cm, Proveniens: inköpt i Cesarea under 1950/60-tal
Lagningar
276887
2014-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här