Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SWANBERG, Max Walter (1912-1994): (2), Kompostioner med figurer, signerade Max Walters, båda numrerade 110/235, färglitografier, ca 64x47 cm
276888
2014-11-11