Max Walter Swanberg litografier

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SWANBERG, Max Walter (1912-1994): (2), Kompostioner med figurer, signerade Max Walters, båda numrerade 110/235, färglitografier, ca 64x47 cm

276888

2014-11-11