William Sweetlove skulptur

William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SWEETLOVE, William (Belgien, född 1949): "Small cloned Penguin with water bottle", signerad och numrerad 52/300, guldsprayfärgad plast (recycled plastic), höjd ca 41 cm

276901

2014-11-13