Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
LEKYTHOS, ristad dekor, ALABASTRON, med öron, båda från antiken, östra medelhavsområdete, höjd 20 resp 15,5 cm, Proveniens: inköpt i Cesarea under 1950/60-tal
276914
2014-12-06