Kaffeservis silver
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
KAFFESERVIS, 4 dlr, silver, rokokostil, dekor av bl a voluter och blomster, GEWE, Malmö, 160/70-tal, delvis med invändig förgyllning, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, bricka, höjd ca 6,5-18 cm, total vikt ca 980 g
276916
2014-11-11