Skrivbordsuppsats i brons art deco

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, 7 dlr., brons, art déco, 1920-/ 30-tal, GAB, grönpatinerad brons, bestående av bläckställ, 2 ljusstakar, sigill, brevkniv, penselställ, ask invändigt med cederträ, bläckställets längd 23 cm

Ask med stötskada, slitage

276958

2014-11-11