Skultuna plunta och supkoppar i förgylld mässing

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLUNTA, SUPKOPPAR, 6 st, Pierre Forssell för Skultuna, 23 k förgylld mässing, höjd ca 17 cm 4,5 cm, presentask, nyckel finns

Bruksslitage

276977

2014-11-28