Roland Svensson färglitografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOK, Roland Svensson: "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade och numrerade Roland S. 206/400, 19x13 cm, och 4 dagböcker i faksimilutgåva, 1990

277004

2014-11-11