Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MOMEN, Karl (född 1935): "Babels torn", signerad och numrerad, Momen, 1/7, höjd inklusive sockel ca 59 cm, enligt uppgift skapad 1985
277021
2014-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här