MOMEN, Karl - skulptur

MOMEN, Karl - skulptur
MOMEN, Karl - skulptur
MOMEN, Karl - skulptur
MOMEN, Karl - skulptur
MOMEN, Karl - skulptur
MOMEN, Karl - skulptur
MOMEN, Karl - skulptur
MOMEN, Karl - skulptur

Såld för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MOMEN, Karl (född 1935): "Babels torn", signerad och numrerad, Momen, 1/7, höjd inklusive sockel ca 59 cm, enligt uppgift skapad 1985

277021

2014-11-13