Anselm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945): Vinterafton, signerad Schultzberg, olja på duk, ca 40x63 cm

277074

2014-11-12