Trädgårdsmotiv akvareller

Trädgårdsmotiv akvareller
Trädgårdsmotiv akvareller

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

HAGEMANN, Albinia (1824-1897), tillskriven: (2) Trädgårdsmotiv, osignerade, akvareller, gemensamt inramade, rammått ca 58x41,5 cm

277087

2014-11-12