Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
HAGEMANN, Albinia (1824-1897), tillskriven: (2) Trädgårdsmotiv, osignerade, akvareller, gemensamt inramade, rammått ca 58x41,5 cm
277087
2014-11-12