Konst- och kulturhistoria 1700-1900-tal 15 vol
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONST- OCH KULTURHISTORIA (15), 1700-1900-tal, däribland Carlander, Miniatyrmålare i Sverige, 1897, Munthe, Svensk konstslöjd under 1700-talet, 1926, Rudbeck, Atlantica planschdelen, m. fl. Varierande band. 15 vol.
Varierande skick och skador.
277088
2014-11-14