Konst- och kulturhistoria 1700-1900-tal 15 vol

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONST- OCH KULTURHISTORIA (15), 1700-1900-tal, däribland Carlander, Miniatyrmålare i Sverige, 1897, Munthe, Svensk konstslöjd under 1700-talet, 1926, Rudbeck, Atlantica planschdelen, m. fl. Varierande band. 15 vol.

Varierande skick och skador.

277088

2014-11-14