Ljusplåt 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSPLÅT, för 2 ljus, mässing, 1800-talets första hälft, höjd ca 16, längd 23 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

277089

2014-11-12