Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÅKDYNA, front till, Skåne, sannolikt Torna härad, 1800-talets första hälft, trensaflossa, motiv med livsträd, fåglar och stjärnor, 101 x 45 cm
Slitage
277097
2014-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här