Åkdyna trensaflossa

Åkdyna trensaflossa
Åkdyna trensaflossa
Åkdyna trensaflossa
Åkdyna trensaflossa
Åkdyna trensaflossa
Åkdyna trensaflossa

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅKDYNA, front till, Skåne, sannolikt Torna härad, 1800-talets första hälft, trensaflossa, motiv med livsträd, fåglar och stjärnor, 101 x 45 cm

Slitage

277097

2014-11-12