Bertil Herlow-Svensson Heterogen homogen

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

HERLOV SVENSSON, Bertil (1929-2012): "Heterogen homogen", konstruktion av aluminiumstänger med ram i aluminium, med upphängning, signerad och daterad a tergo Bertil Herlov Svensson - 66, 36x36 cm
Skador, smärre slitage

Kuntoraportti

277105

Päivämäärä:

2014-11-30