Bertil Herlow-Svensson Heterogen homogen
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
HERLOV SVENSSON, Bertil (1929-2012): "Heterogen homogen", konstruktion av aluminiumstänger med ram i aluminium, med upphängning, signerad och daterad a tergo Bertil Herlov Svensson - 66, 36x36 cm
Skador, smärre slitage
Kuntoraportti
277105
Päivämäärä:
2014-11-30