Byrå rokoko 1700-tal
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanerad i ett fleral träslag, bl.a alm och rot, förgyllda beslag, höjd ca 80, 118x 58 cm
Nyckel finns att avhämta på utlämningen, fanerskador Lambrekängbeslag saknas, ett bakben senare, mindre spår av maskskador bakre stolpe
277142
2014-11-12