Byrå rokoko 1700-tal

Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanerad i ett fleral träslag, bl.a alm och rot, förgyllda beslag, höjd ca 80, 118x 58 cm

Nyckel finns att avhämta på utlämningen, fanerskador Lambrekängbeslag saknas, ett bakben senare, mindre spår av maskskador bakre stolpe

277142

2014-11-12