Axel Enoch Boman vas i överfångsdekor
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VAS, glas, Axel Enoch Boman, Reijmyre 1914, överfång i grönt och lila, etsad dekor landskap med träd och sjö mot blå fond, signerad Reijmyre A.E. Boman 1914, N=349 unik, höjd ca 40 cm
Mynningsnagg
277156
2014-11-12