Hugo Simberg etsning

Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIMBERG, Hugo (Finland, 1873-1917): Slädekipage i vinterlandskap, monogramsignerad och datera HS -99 och signerad Hugo Simberg, etsning, ca 12x18 cm

Fläckar

277174

2014-11-12