Spegellampetter i förgylld mässing

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-talets slut, förgylld mässing, för 3 ljus vardera, delvis genombruten dekor, krönta av änglar, totalhöjd ca 82 cm

Något anlupna

277187

2014-11-12