Klubbat för:
4 600 SEK
5 000 SEK
HAGBORG, August (1852-1921), Motiv från Lysekil, signerad och daterad August Hagborg Lysekil 1873, olja på duk, 40,5x53 cm
Krackeleringar
277188
2014-11-16