August Hagborg olja

August Hagborg olja
August Hagborg olja
August Hagborg olja
August Hagborg olja
August Hagborg olja
August Hagborg olja

Klubbat för:

4 600 SEK

5 000 SEK

HAGBORG, August (1852-1921), Motiv från Lysekil, signerad och daterad August Hagborg Lysekil 1873, olja på duk, 40,5x53 cm

Krackeleringar

277188

2014-11-16