Bonad Sunnerbosskolan
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BONAD, 1800-talets första hälft, Småland, Sunnerbosskolan, daterad 18??, "... i från din fader i främmande länder..." , målat på papper, ca 300x28 cm
PROVENIENS: Ur Anette och Zea Anderséns samlingar
Uppfodrad, skador
277205
2014-11-14