Bonad Sunnerbosskolan

Bonad Sunnerbosskolan
Bonad Sunnerbosskolan
Bonad Sunnerbosskolan
Bonad Sunnerbosskolan
Bonad Sunnerbosskolan
Bonad Sunnerbosskolan
Bonad Sunnerbosskolan
Bonad Sunnerbosskolan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BONAD, 1800-talets första hälft, Småland, Sunnerbosskolan, daterad 18??, "... i från din fader i främmande länder..." , målat på papper, ca 300x28 cm
PROVENIENS: Ur Anette och Zea Anderséns samlingar

Uppfodrad, skador

277205

2014-11-14