Uno Vallman pastell

Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALLMAN, Uno (1913-2004): Sagomotiv, signerad och daterad Uno Vallman 1955, pastell, 60x48 cm

277211

2014-11-12