Hans Christian Hansen Vantore pastell
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VANTORE, Hans Christian Hansen (Danmark, 1861-1928): Porträtt av Peder Vibe (dansk diplomat, död 1658), signerad och daterad à tergo H C H Vantore Fredriksborg 1901, pastell, 16x12,5 cm
277213
2014-11-12