Anders Palmer oljemålning

Anders Palmer oljemålning
Anders Palmer oljemålning
Anders Palmer oljemålning
Anders Palmer oljemålning
Anders Palmer oljemålning
Anders Palmer oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PALMÉR, Anders (född 1958): Stockholmsmotiv, Nybroviken mot Dramaten, signerad Palmer, olja på duk, ca 95x120 cm

277231

2014-11-12