Stolar provinsarbeten
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STOLAR, 5 st, 1800-talets första hälft, provinsarbeten, mörkbetsade, en gråmålad
Kuntoraportti
Ytskador, kompletteringar
277241
Päivämäärä:
2014-11-12