Stolar provinsarbeten

Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STOLAR, 5 st, 1800-talets första hälft, provinsarbeten, mörkbetsade, en gråmålad

Kuntoraportti

Ytskador, kompletteringar

277241

Päivämäärä:

2014-11-12