Karl Örbo oljemålning

Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRBO, Karl (1890-1958): Porträtt av flicka, signerad Örbo, olja på duk, ca 55x46 cm

277248

2014-11-12