Anders Zorn etsning
2014-11-16
277266
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920), Mot strömmen, signerad Zorn, etsning, 1919, 11,5x16,5 cm.
LITTERATUR: Asplund 288, Hjert & Hjert 289, ZG 288, 2 état
Fuktfläckar