Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOCKKAROTT, Tyra Lundgren, Rörstrand 1929, märkt TL Rörstrand -29, höjd 27 cm LOCKURNA, Tyra Lundgren, Rörstrand 1929
Nagg, båda locken med lagningar
277271
2014-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här