Tyra Lundgren Rörstrand

Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand
Tyra Lundgren Rörstrand

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKKAROTT, Tyra Lundgren, Rörstrand 1929, märkt TL Rörstrand -29, höjd 27 cm LOCKURNA, Tyra Lundgren, Rörstrand 1929

Nagg, båda locken med lagningar

277271

2014-11-14