Klubbat för:
3 800 SEK
2 500 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Gulli I, signerad Zorn, 1914, etsning, 12,7x8,8 cm, LITTERATUR, Asplund 265, Hjert&Hjert 162
Fuktskador, gulnad
277273
2014-11-16