Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

3 800 SEK

2 500 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Gulli I, signerad Zorn, 1914, etsning, 12,7x8,8 cm, LITTERATUR, Asplund 265, Hjert&Hjert 162

Fuktskador, gulnad

277273

2014-11-16