Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SJÖLANDER, Ture (född 1937): Paul McCartney, signerad Ture Sjölander, färglitografi, numrerad 79/135, ca 56x72 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift en gåva från konstnären själv
277284
2014-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här