Ture Sjölander litografi

Ture Sjölander litografi
Ture Sjölander litografi

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

SJÖLANDER, Ture (född 1937): Paul McCartney, signerad Ture Sjölander, färglitografi, numrerad 79/135, ca 56x72 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift en gåva från konstnären själv

277284

2014-11-12