Bord 1800-tal rokokostil
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORD, 1800-talets senare del, rokokostil, skuren dekor i form av rocailler, höjd 71, ca102x55 cm
Skador, Slitage, bordsskiva med färgbortfall
Kuntoraportti
277288
Päivämäärä:
2014-11-30