Bord 1800-tal rokokostil

Bord 1800-tal rokokostil
Bord 1800-tal rokokostil
Bord 1800-tal rokokostil
Bord 1800-tal rokokostil
Bord 1800-tal rokokostil
Bord 1800-tal rokokostil
Bord 1800-tal rokokostil
Bord 1800-tal rokokostil
Bord 1800-tal rokokostil
Bord 1800-tal rokokostil

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORD, 1800-talets senare del, rokokostil, skuren dekor i form av rocailler, höjd 71, ca102x55 cm
Skador, Slitage, bordsskiva med färgbortfall

Kuntoraportti

277288

Päivämäärä:

2014-11-30