Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JERE, Curtis (USA, född 1963): "måsar", skulptur i mässing, signerad och daterad C.C jere 1968, längd 149, häjd 53 cm
277304
2014-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här