Curtis Jere skulptur

Curtis Jere skulptur
Curtis Jere skulptur
Curtis Jere skulptur
Curtis Jere skulptur
Curtis Jere skulptur
Curtis Jere skulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JERE, Curtis (USA, född 1963): "måsar", skulptur i mässing, signerad och daterad C.C jere 1968, längd 149, häjd 53 cm

277304

2014-11-14