Carl Adol Mende oljemålning

Carl Adol Mende oljemålning
Carl Adol Mende oljemålning
Carl Adol Mende oljemålning
Carl Adol Mende oljemålning
Carl Adol Mende oljemålning
Carl Adol Mende oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MENDE, Carl Adolf (1807-1857): Brevet, signerad K Mende, olja på duk, ca 51x69 cm

Renoverad

277307

2014-11-14