Bengt Orup träsnitt

Bengt Orup träsnitt
Bengt Orup träsnitt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORUP, Bengt (1916-1996): Komposition, signerad och numrerad Orup 22/25, färgträsnitt, 33x19,5 cm

277314

2014-11-14