Stolar 4 st gustavianskstil
2014-11-16
277337
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STOLAR, 4 st., gustavianskstil, 1800-tal, träskuren dekor, förgyllda och bemålade, trapetsformad stoppad rygg, etikett med otydlig påskrift