Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LIND, Axel (1907-2011): Kustbild, signerad Axel Lind, olja på duk, 46x55 cm
Zustandsbeschreibung
277342
2014-12-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner