Oscar Reutersvärd färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): (3) Omöjliga figurer, färglitografier i mapp, signerade och numrerade 138/150, bladstorlek 45x63 cm, oramade

277343

2014-12-02