Claes Thell vas
2014-11-14
277351
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, glaserat stengods, Claes Thell, signerad och daterad C Thell -69, brun glasyr med inslag av järn, höjd ca 17 cm