Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal), Sällskap i båt, olja på duk, 73x94 cm

Krackeleringar, färgbortfall, litet hål i duken

277364

2014-11-16