Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal), Sällskap i båt, olja på duk, 73x94 cm
Krackeleringar, färgbortfall, litet hål i duken
277364
2014-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här