Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BONAD, 1800-talets början, Halland, Brearedsskolan, motiv föreställande den förlorade sonen, ca 370x33 cm
Slitage, obetydliga skador
277389
2014-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här