Märta Norberg Lindblom oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORBERG-LINDBLOM, Märta (1871-1946): Porträtt av Karin Norberg, signerad och daterad Märta 1901, olja på duk, ca 59x50 cm

Skadad ram, krackeleringar, färgbortfal vid ram

277396

2014-11-14