Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORBERG-LINDBLOM, Märta (1871-1946): Porträtt av Karin Norberg, signerad och daterad Märta 1901, olja på duk, ca 59x50 cm
Skadad ram, krackeleringar, färgbortfal vid ram
277396
2014-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här