Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORBERG-LINDBLOM, Märta (1871-1946): "Malin 1916", monogramsignerad ML, olja på duk, ca 30x46 cm
277399
2014-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här