X:et litografi

X:et litografi
X:et litografi
X:et litografi
X:et litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Rosor och taggtråd", signerad och daterad Sven Erixson 1967, provtryck, färglitografi, ca 46x66 cm,

Gulnader

277409

2014-11-14