Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, 1800-tal, märkt AAS Mora, vitmålad med bronserad dekor, höjd ca 203 cm

Skador,
Lod, pendel och vev medföljer, ligger i fodralet

277410

2014-11-14