Oljemålningar i par

Oljemålningar i par
Oljemålningar i par
Oljemålningar i par
Oljemålningar i par
Oljemålningar i par
Oljemålningar i par
Oljemålningar i par
Oljemålningar i par

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), 2 st: Flickor på strand, otydligt signerade, olja på papp-pannå, 16x24 cm

Märken på båda dukarna av färgkrita

277442

2014-11-14