Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), 2 st: Flickor på strand, otydligt signerade, olja på papp-pannå, 16x24 cm
Märken på båda dukarna av färgkrita
277442
2014-11-14